24.12. - Všem Vám přejeme krásné Vánoce plné pohody a v novém roce hodně štěstí, zdraví, úspěchů a radosti :o).
              
 
Přikládám také krásná PFka, která jste nám poslali vy a za které moc děkujeme :o) !!!
         
                                         Od Áji - www.aja.wbs.cz
 
                                Od výcviku retrieverů - www.vycvikretrieveru.cz
 
                          
                               Od Ilony Bártové - www.cambrella.estranky.cz
 
                   
                   
                   
                              Od Beňous-teamu - www.bennysek.estranky.cz
 
                  
                          Od Zuzany Tíkalové - www.zboticskychmeandru.cz
 
                
                                        Od Amy - www.naseamy.estranky.cz
 
                
                
                                Od Abigail a Tamíka - www.abigail.estranky.cz
 
                   
                                  Od Baga - www.bagousek.estranky.cz
 
          
                                      Od Lucky a Denyho ségry Anny
 
             
                            Od Elišky a Bonnie - www.eli-bonnie.wbs.cz
 
           
                       Od Terky a její smečky - www.vymar-lab.webnode.cz
 
                    
                                                   Od Svobodů
 
                 
                            Od CHS Forever my - www.forevermy.cz
 
        
                                   Od Evy Mizerové - www.elfka.wbs.cz
 
       
                              Od Aireenky - www.amazing-heart.webnode.cz
 
                            Od Retriever klubu - www.retriever-klub.cz
 
       
                                             Od portálu Hafici.cz
 
 
23.12. - V uplynulých týdnech se konalo několik akcí.
11. prosince se v hotelu Chvalská tvrz konala předvánoční besídka spojena i s bohatou tombolou, den poté - 12.12. jsme byli na procházce v Benátkách nad Jizerou. Obě tyto akce pořádal Výcvik retrieverů  - Eva Píchová s Jindrou Hermannovou. Další sobotu - 18.12. jsme byli na rodinné akci, tzv. Memoriálu a v neděli 19.12. pořádala předvánoční procházku Ilona Bártová (CHS Cambrella)
, která vede výcvik retrieverů v Bělé pod Bezdězem. Všechny tyto akce jsme si my i Denýsek moc užili a budeme na ně rádi vzpomínat :o).
Pár fotek si můžete prohlédnout v sekci Akce a výlety 2010.
 
30.10. - Podzim v plném proudu a tak přidávám pár podzimních fotek, prohlédnout si je můžete zde >> . Jinak od 10. října Denýsek občas chodí na cvičení v Bělé pod Bezdězem ke cvičitelce Iloně Bártové, tak snad příští týden přidám fotky i tam odtuď. Je to vlastně taková "pobočka" :o)) našeho retrieveřího cvičáku v Kolodějích, akorát se tam cvičí i se zvěří a jelikož se cvičí v honitbách, může se tam i střílet, což je zrovna teď přesně to, co potřebujeme trénovat...
 
2.10. - Oblastní výstava psů Praha Vokovice, výsledek tady >> , fotečky na rajčeti... Denýsek tentokrát zabodoval :o)
 
24.9. - Národní vástava psů Brno, více zde >> , fotky jsou ve fotogalerce :o)
 
18.9. - Klubová výstava Retriever klubu Oslavany, více ve Výstavách, fotky zde >>
 
30.8. - Minulý týden jsme byli na II. turnuse tábora v Albeři, více o něm zde >> , dvě videa si můžete pustit ve Videogalerii a fotky najdete tady >> :o).
 
24.7. - Jsou prázdniny a celkem nic zajímavého se u nás neděje. Chodíme hodně na procházky, k vodě nebo do lesa, ale foťák s sebou většinou nebereme, proto nepřibívají fotky. Koncem srpna se opět chystáme na Albeř, kde se koná druhý turnus výcvikového tábora a do té doby plánujeme, že celé prázdniny prolenošíme :o)). 
 
9.7. - Tak od 2. července je Denýsek oficiálně CHOVNÝ PES RK CZ, reg. č. GR/185/10 :o).
 
7.7. - Od 19. do 26.6. jsme byli v Albeři na táboře, který pořádá Výcvik retrieverů. Bylo to tam bájo, povídaní si můžete přečíst v sekci Akce a výlety, fotečky si prohlédnete po kliknutí sem >> a do Videogalerie jsem přidala i jedno video.
 
9.6. - Přidávám sem nové album Červen 2010. Je tam zatím jen pár fotek z chaty, zkoušeli jsme Denyho vyfotit zase jednou v postoji a taky jsme se vydali k Sázavě, kde jsme chtěli s Denym pocvičit aportování. Sázava ale byla tak rozvodněná a byl tam tak silný proud, že jsme tam Denymu dummíka radši ani neházeli, aby nám neuplaval. I Deny se držel radši jen u břehu a neplaval moc daleko, asi vycítil, že by to mohlo být nebezpečné.
Jinak u nás jsou momentálně hrozná vedra, dokonce až 40°C, takže Deny chodí na delší prochajdy raději až večer, když je chládek...:o)
 
31.5. - Včera a předevčírem jsme se zúčastnili speciální výstavy retrieverů pod patronací Retriever klubu. Jak jsme dopadli se dozvíte v sekci Výstavy, fotky je možno shlédnout po kliknutí sem >> .
Přes léto si dáme od vystavování nejspíž na chvíli pohov, další výstavy plánujeme zase až na podzim. O prázninách se chceme věnovat spíše výcviku a přípravám na podzimní a vodní zkoušky, které si Denýsek na podzim doufejme složí. Jsme i přihlášeni na oba dva turnusy výcvikového tábora v Albeři pořádaného naším Výcvikem retrieverů. 1. turnus se koná již koncem června, takže se poté těšte na novinky a fotky :o).
 
15.5. - Ve dnech 8.-9. 5. se konala Klubová výstava retrieverů v Českých Budějovicích, které jsme se po oba dva dny zůčastnili. Jak Denýsek dopadl a další povídání si můžete přečíst v sekci Výstavy a pokud budete chtít zde >> se můžete kouknout na pár fotek.
 
5.5. - Deny je v soutěži nejPes v kategorii "Komik roku" a my budeme moooc rádi, pokud se vám jeho fotka zalíbí a dáte jí hlas: http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotosoutez/komik-roku/deny-5.html
 
3.5. - Ve čtvrtek 29.4. Deny oslavil svoje 2. narozeniny...hrozně mooc to utíká, před chvílí to bylo ještě štěně a teď... No, každopádně měl oslavu jaksepatří, včetně dortíku a dárečků v podobě jeho oblíbených sušených dobrůtek :o). Fotečky můžete najít zde >> a přidala jsem i video jak Deny ten svůj dortík rychle spořádal... A na závěr: Milý Denýsku, přejem ti hodně štěstí, zdraví, papání, radosti a hodně dlouhý a spokojený psí život po našem boku :o)
Dále přidávám i fotoalbum Duben 2010 a Víkend na chatě...
 
4.4. - Přejeme vám všem krásné Velikonoce!!! :o)
 
 
4.4. - Dodatečně přidávám album Březen 2010. Dále jsme byli na výletě po Českém Krasu, podrobnější povídání najdete v Akcích a fotky jsou zde >> . Také přidávám album Jaro, kde jsou fotky různých jarních květin, rostlinek, motýlů...zkrátka jarní přírody :o).
 
 
15.3. - 7.-14. března byli jarní prázdniny a my jsme je s Denym strávili v Jeseníkách. Více o tomto týdnu si můžete přečíst zde >> a tady >> jsou fotky.
 
20.2. - Doplněny fotky z mezinárodní výstavy psů v Brně. Najdete je zde >> .
 
10.2. - Ve dnech 6.-7.2. jsme se zůčastnili výstavy DUOCACIB v Brně. A jak jsme dopadli? Čtěte zde >> :o). Fotky přidám z technických důvodů později.
 
9.1. - Máme za sebou 1. výstavu tohoto roku konanou v Olomouci. Jak jsme dopadli si můžete přečíst zde >> a pár fotek najdete ve Fotogalerii.
TOPlist
aktualizováno: 09.01.2019 19:22:22