Chovatelské stanice ...       
  Z údolí Bobravy- http://www.zudolibobravy.cz/
 Z Dražovského hájku - www.zdrazovskehohajku.estranky.cz                  
Aurea Rosa - www.aurearosa.cz
 Z Botičských meandrů - www.zboticskychmeandru.cz/cs                        
 Artemis Gold - www.artemis-gold.cz                  
Touch of heaven- http://www.touchofheaven.eu/
Bismilláhi - www.bismillahi.net                
Sannur Rydgadur - http://www.sannur.cz/
Od Zlaté Delfi - www.retriever-golden.net
Misantos -  http://www.misantos.cz/
 Z Liblických rákosin - http://www.colletemahikan.websnadno.cz/
 Golden Sirius - http://www.goldensirius.cz/
Dorado Blanco - www.doradoblanco.webnode.cz
 Cambrella - www.cambrella.estranky.cz
Bél Kalite - www.belkalite.cz
Z královských teras -  http://z.kralovskych.teras.sweb.cz/ a www.chovpsa.cz
Z královských teras -  http://z.kralovskych.teras.sweb.cz/ a www.chovpsa.cz • Brdské zlato- http://www.brdskezlato.com/ 

• Apraxia Felon - http://www.apraxia-felon.com/

Laure Alcar - http://www.laure-alcar.com/my.html

Rusty Love -  www.rustylove.info/

 
                         Kamarádi a známí ...
                                                               
 Green Team - http://www.green-team.cz/
Geret     http://www.geretdurhin.cz/                  
 Bastien Z Makových dvorů - www.bastik.estranky.cz                  
Evelyn Berta Aurea Rosa- http://www.zbonifacova.cz/                    
Pat z Proutku- http://www.patzproutku.cz/ 

Maybe a Enzo  - http://www.retrivristesti.estranky.cz/

                            
   
 
                                                                       Ostatní ...
 
Výcvik retrieverů v Kolodějích - www.vycvikretrieveru.cz                          
ČeskoMoravská Kynologická Unie - www.cmku.cz
Klub chovatel loveckých slídičů - sekce retrieverů - www.kchls.cz                              
Retriever klub CZ - www.retriever-klub.cz                                                                                    
Retriever Sport CZ - www.retrieversport.cz/cs/
 Tady máme své fotky -  www.rajce.net
 
 
 
 
                                               
   
TOPlist
aktualizováno: 15.08.2018 16:15:33